Co nabízíme

Primární oblasti, na které se soustředíme:

  •  Zpracování účetnictví a daní 

Náš účetní tým bude firmám i jednotlivcům ochotně nabízet podporu ohledně zpracování kompletního účetnictví a daní, a to včetně vyhotovení měsíčních (ročních) závěrek v souladu se zákonem o účetnictví podle platných českých účetních standardů. Také nabízíme kromě zpracování standartní účetní agendy i zpracování účetnictví družstvům nájemníků a organizačních složek a jsme schopni svou podporu rozšířit i na zpracování závěrek v mezinárodních účetních standardech US GAAP a IFRS.

  •  Zpracování mzdového účetnictví a personalistiky   

Náš mzdový účetní tým bude nejen firmám, ale i jednotlivcům rád nabízet podporu v oblasti zpracování mzdového účetnictví, poradenství v pracovně-právní oblasti, zastupování při kontrolní činnosti na příslušných úřadech a dalších administrativních záležitostí na základě Vámi stanovených podmínek.

  •  Controlling   

Na začátku našeho společného projektu se dále chceme zaměřit na rozvoj controllingu ve firmách, které controllingové oddělení buď z určitých důvodů nemají, nebo mají v plánu toto oddělení zrušit a obrátit se na externí společnost nabízející tyto služby.

  •  Excel

Rádi naučíme zaměstnance, ale i manažery velkých, středních či menších společností, jak si lze v Excelu zjednodušit práci při zpracování velkého objemu dat. Pomocí specifických funkcí sestavíme přehledné tabulky tak, aby odpovídaly Vašim představám a aby byly výsledky vždy co nejefektivnější z pohledu zaměstnanců i manažerů.

 

 Co nabízíme